Náš tým

Ing. Irina Mečava – zakladatelka školky Limetka, pedagog

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, pohybovala se řadu let v oblasti mezinárodního obchodu. V oboru pedagogiky a vzdělávání se pohybuje téměř osm let, má bohaté zkušenosti jako učitelka ve třídách batolat a předškolních dětí – získala a načerpala zkušenosti se vzděláváním dětí v několika mezinárodních školkách.
Dokončila Montessori výcvik a získala diplom pro děti ve věku 0 – 3 roky, získala národní diplom od společnosti Montessori pro děti ve věku 3 – 7 let, certifikace První pomoc, certifikace Školní zralost, certifikace Metoda dobrého startu, certifikace Grafomotorika, seminář Čtení s nečtenáři, Praha seminář Montessori doma, Praha seminář Montessori v praxi.

Považuji za zásadní připravit naše děti na stále se zvyšující nároky, které na ně budou kladeny v budoucnosti. Za prioritu proto považuji kvalitní vzdělávací program poskytovaný už od raného věku pod vedením vysoce kvalifikovaných pedagogů, včetně výuky anglického jazyka, která probíhá přirozeným a zábavným způsobem. Školka také nabízí zájmové kroužky podporující všestranný rozvoj dítěte.

Napsáli o nás:

Práce jako hra

„Děti si nepotřebují hrát na ,jako‘, ale mají rády skutečné věci i činnosti. Není důležité, co dítě v kuchyni dělá, ale jak to dělá. Aktivity, které zde provádí, jsou cenné také v tom, že mají velký význam pro budoucí výuku psaní, čtení a matematiku,“ shrnuje téma dětí v kuchyni Ing. Irina Mećava, ředitelka česko-anglické Montessori školky Limetka.

http://www.prozeny.cz/magazin/bydleni-a-zahrada/kuchyne/40996-hrave-vareni-co-potrebujete-kdyz-jste-v-kuchyni-s-detmi

Mgr. Sarah Svobodová – English teacher

Sarah grew Sarahup in Manhattan, New York and attended University of New York in Prague, majoring in Psychology. She has experience working as a preschool teacher, summer camp teacher, as well as working with special needs children. In her spare time she enjoys traveling, painting, and practicing yoga.

 

 

 

Megan Newnhman – English teacher

Megan was born in  London and moved here form New York.
She went to university in New York and completed a TEFL certification course here in Prague. She has experience working as a preschool teacher, summer camp teacher.  She is a highly positive, energetic person and enjoys being able to guide younger children into the future. Megan is very enthusiastic about the Montessori method.  In her spare time she enjoys hiking, reading, yoga, and traveling!

 

 

Ing. Petra Vyplelová, PhD.

images petraBakalářské studium – Chovatelství
Magisterské studium – Reprodukční biotechnologie
Doktorské studium – Obecná zootechnika se zaměřením na etologii psa (chování psů).
Učí na České zemědělské univerzitě v Praze.
CVHP – centrum pro výzkum chování psů
Odborná asistentka výzkumu pachové identifikace

 

Mgr.Helena Doubková – česká učitelka
Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze obor český jazyk a literatura – hudba. Učila 20 let češtinu.  Kromě čtení beletrie a historické literatury ráda maluje, jí, fotí na cestách.  Má ráda hmatatelné pozůstatky minulosti – české hrady, Prahu, Paříž, Oxford. Mezi její koníčky patří kromě vyučování jazyků sport všeho druhu, literatura a divadlo, nejčastěji ji ovšem ve volném čase zastihnete v přírodě – ať již při práci na zahradě či na procházce.